Sunday, March 30, 2014

Hello, Amsterdam!

Hello, I'm always writing "Hi, I'm back" so.. I'm back again :)
I was in Amsterdam so I have photos from this city. There is so much to tell about this city but sometimes words can't explain as much as photos.

Zawsze piszę "Cześć, wróciłam" więc.. Znowu wracam.
Byłam w Amsterdamie, więc mam stamtąd kilka zdjęć. Można dużo mówić o Amsterdamie ale czasami słowa nie mogą wyrazić tyle co zdjęcia. 
' Love sweet love..'
See you :)

8 comments:

 1. O rany, nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała zwiedzić Holandię!

  ReplyDelete
 2. Twój blog został dodany do Agregatora Blogów Fotograficznych http://blogi-fotograficzne.blogspot.com/ . Miło mi będzie jeśli umieścisz na swoim blogu, na zasadzie wzajemnej współpracy link lub baner Agregatora Blogów Fotograficznych. Będzie o wiele łatwiej nas znaleźć :-) Obowiązku oczywiście nie ma :)

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam Amsterdam i całą Holandię. Mam wspaniałe wspomnienia z nią związane. Mam nadzieje, że Ty również:)
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Fajnie tam! Zawsze chciałam tam pojechać! Muszę się zmobilizować :)

  ReplyDelete
 5. fajne zdjęcia! Moja lista miejsc do których pojadę nadal rośnie w zastraszającym tempie. Na szczęście nadejdą wakacje i może też pochwalę się takimi zdjęciami. Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 6. świetnie :)
  obserwujemy? :)

  ReplyDelete
 7. Świetne zdjęcia :) Wróciłam do pisania bloga po rocznej przerwie:)

  ReplyDelete

Mój blog to nie tablica ogłoszeń, nie rób spamu. Dziękuję za komentarze i obserwację, z pewnością wpadnę na twojego bloga, nie musisz mnie do tego zachęcać. Obserwuję i komentuję to co mi się podoba, więc do tego też nie potrzebuję dodatkowego zaproszenia. Miłego dnia :)
Nathalie

Please don't make spam. Thanks for all comments. You don't have to write to me somethiing like "Can you visit my blog", I will do that without your request. Have a nice day :)
Nathalie